Zummo wprowadza na rynek samoobsługowe wyciskarki bezdotykowe.

opublikowano 28 cze, 2021

28
cze
Wyciskarka z systemem płatnosći

Jednym z głównych wymagań rynku są tzw. formaty „on the go”, czyli innowacyjne produkty dostępne do spożycia w dowolnym czasie i miejscu.

To skłoniło Zummo do ułatwienia ludziom spożywania natychmiastowych, mobilnych, zdrowych i wysokiej jakości produktów.

Zdrowie staje się coraz ważniejsze dla konsumentów, dlatego jedzenie „w biegu” skoncentrowało się na naturalnych, nieprzetworzonych produktach, ponieważ konsumenci poszukują pożywnych i zdrowych produktów, które pozwolą prowadzić im zdrowy tryb życia.

Ten nowy trend znajduje odzwierciedlenie w coraz większej liczbie sklepów samoobsługowych, sklepów typu convenience i automatów sprzedających, w których wrażliwi na czas konsumenci mogą znaleźć produkty gotowe do spożycia.

Zmotywowany tymi zmianami we wzorcach konsumpcji, Zummo ewoluuje i wprowadza na rynek serię GO, aby zaoferować małym supermarketom możliwość szybkiej bezobsługowej sprzedaży zdrowych produktów.

  1. Wyciskarka Zummo Z14 Inox 16 kg z czytnikiem kart | płatności zbliżeniowe

wyciskarki z systemem płatności

Ta wersja Z14 Nature posiada najbardziej innowacyjną technologię w systemach płatności bezgotówkowych . Po dokonaniu płatności samoobsługowa wyciskarka zostaje uruchomiona, wyciskając sok błyskawicznie bez konieczności dotykania sokowirówki w dowolnym momencie.

Jeśli potrzebujesz dodatkowej pojemności i autonomii, można ją połączyć z Cabinet Slim. ( szafka stalowa na kołach z dużym koszem na skórki o pojemności 100 litrów ). 

  • Z14 Wybierz . Wybierz swój produkt.

Wyciskarki z systemem płatności

Dzięki samoobsługowym wyciskarką Z14 Nature Select klient może wybrać format soku do spożycia za pomocą selektora na ekranie dotykowym lub bezpośrednio skanując kod kreskowy na opakowaniu, rozpoznając produkt i wyciskając odpowiednią ilość owoców, aby go napełnić.

Samoobsługowe wyciskarki z serii „GO” posiadają intuicyjny i dedykowany interfejs , w którym można wybrać wiele wariantów produktu spośród maksymalnie czterech możliwości personalizacji.

Jeśli wymagana jest dodatkowa pojemność i autonomia , można ją połączyć z Cabinet Slim ( szafka stalowa na kołach z dużym koszem na skórki o pojemności 100 litrów ). 

Wyciskarka do marketów

Juicebox to najbezpieczniejszy sposób na picie soku. Dzięki temu nowemu akcesorium Z14 Contectless idzie o krok dalej: system płatności + wyświetlacz ze skanerem wielokrotnego wyboru . Jego osłona zabezpieczająca pozwala klientowi wycisnąć własny sok bez kontaktu, jednocześnie chroniąc maszynę przed manipulacją. Ponadto ekran dotykowy oferuje użytkownikowi możliwość wyboru pomiędzy 4 różnymi możliwościami produktu.

*Wszystkie samoobsługowe wyciskarki z serii GO posiadają kosz z pokrywą na zawiasach, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo.

Zummo nieustannie wprowadza innowacje i dostosowuje się do potrzeb konsumentów.