Logo - Zummopolska

Zummo Innovaciones Mecanicas to hiszpańska firma założona w Walencji, rozpoczęła działalność w 1992 roku. Celem działalności firmy było zaprojektowanie idealnego rozwiązania dla higienicznego i najbardziej wydajnego procesu wyciskania cytrusów. Dzisiaj, 27 lat później  jesteśmy światowym punktem odniesienia w projektowaniu i produkcji automatycznych wyciskarek do cytrusów, sprzedając swoje produkty w ponad 100 krajach. Funkcjonalność, wydajność i higiena to podstawowe aspekty które w sposób szczególny wyróżniają wszystkie produkty Zummo. 

 

“Zummo od 30 lat na rynku Horeca”

Stawiamy na ciągły rozwój, dlatego staliśmy się niedoścignionym  punktem odniesienia dla innych producentów z branży HoReCa !

Współpracujemy z największymi klientami sieciowymi w Polsce w różnych sektorach  rynku. Zaufanie naszych  klientów zawdzięczamy wysokiej jakości naszych urządzeń oraz opatentowanemu systemowi wyciskania EVS, który w sposób przejrzysty i higieniczny umożliwia wyciskanie wszystkich cytrusów oraz grantów w rozmiarze 40 mm – 100 mm.

serwis zummo
serwis zummo

Gwarancja: serwis i części zamienne

serwis zummo

System wyciskania EVS – pionowy proces wyciskania zapewniający najwyższą higienę i przejrzystość całego procesu.

Nasz autorski system pionowego cięcia cytrusów EVS gwarantuje, że Wasz sok wyciskany jest w najbardziej wydajnym i higienicznym procesie dostępnym na rynku ! Zapytaj o wyniki laboratoryjne testów porównujących nasz system ze zwykłym systemem obrotowym tzw. rotacyjnym. Sok nawet o 150% czystszy – znaczna różnica wpływa na jakość oraz smak soku…

GWARANTOWANY PRZEZ AINIA

„Specjalistyczne niezależne centrum technologiczne w sektorze spożywczym ”