Logo - Zummopolska

Zummo Innovaciones Mecanicas to hiszpańska firma założona w Walencji, rozpoczęła działalność w 1992 roku. Celem działalności firmy było zaprojektowanie idealnego rozwiązania dla higienicznego i najbardziej wydajnego procesu wyciskania cytrusów. Dzisiaj, 27 lat później  jesteśmy światowym punktem odniesienia w projektowaniu i produkcji automatycznych maszyn do wyciskania owoców cytrusowych, sprzedając swoje produkty w ponad 100 krajach. Autorskie projekty naszych inżynierów z Walencji sprawiły, że jesteśmy bezkonkurencyjnym światowym liderem w produkcji najbardziej trwałych i wydajnych maszyn do wyciskania cytrusów.

 

“27 lat na rynku Horeca”

Stawiamy na ciągły rozwój, dlatego staliśmy się niedoścignionym  punktem odniesienia dla innych producentów w branży !

Współpracujemy z największymi klientami sieciowymi w Polsce w różnych sektorach  rynku. Zaufanie naszych  klientów zawdzięczamy wysokiej jakości oraz unikalnej uniwersalności w wyciskaniu wszystkich cytrusów w każdym rozmiarze. Unikalny system EVS to nasza duma od 1992 roku ! 

Gwarancja: serwis i części zamienne

System wyciskania EVS – pionowy proces wyciskania zapewniający najwyższą higienę i przejrzystość całego procesu.

Nasz autorski system pionowego cięcia cytrusów EVS gwarantuje, że Wasz sok wyciskany jest w najbardziej wydajnym i higienicznym procesie dostępnym na rynku ! Zapytaj o wyniki laboratoryjne testów porównujących nasz system ze zwykłym systemem obrotowym tzw. rotacyjnym. Sok nawet o 150% czystszy – znaczna różnica wpływa na jakość oraz smak soku…

GWARANTOWANY PRZEZ AINIA

„Specjalistyczne niezależne centrum technologiczne
w sektorze spożywczym ”