Logo - Zummopolska

Serwis Zummo

Serwis wyciskarek Zummo / Szkolenia / Obsługa pogwarancyjna

Najwyższą jakość naszych produktów uzupełniamy profesjonalnym wsparciem technicznym w trakcie trwania gwarancji jak i po jej upływie. Nasza oferta serwisowa obejmuje również kompleksową regenerację wszystkich urządzeń marki Zummo wyprodukowanych po 1993 roku. Kompleksowa regeneracja jest bardzo korzystnym rozwiązaniem dla klientów którzy posiadają urządzenia mocno wyeksploatowane. Nasze punkty serwisowe wyposażone są we wszystkie oryginalne części zamienne wykorzystywane w wyciskarkach Zummo. Urządzenia wracają do Państwa w pełni sprawne i gotowe do ponownego wyciśnięcia kolejnych kilkuset tysięcy owoców ! Zapraszamy do kontaktu z naszym serwisem technicznym w celu wyceny usługi serwisowej.

1. Instalacja i szkolenie w punktach  Wyspecjalizowany personel zainstaluje maszynę u klienta, pozostawiając ją gotową do pracy. Podczas instalacji klient zostaje przeszkolony w zakresie prawidłowego użytkowania urządzenia tj: montaż, demontaż oraz utrzymanie należytej higieny.

2.Telefoniczna obsługa klienta Doskonale zdajemy sobie sprawę z długich godzin otwarcia placówek handlowych, dlatego dostosowujemy naszą obsługę posprzedażną odpowiednio do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Posiadamy  wykwalifikowany personel techniczny, który służy pomocą poprzez „Call Center” od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 22:00 non-stop. 

3. Gwarancja  Standardowy okres gwarancji na wszystkie nowe produkty Zummo wynosi 3 lata z możliwością przedłużenia okresu 5 lat.