Jak wybrać profesjonalną wyciskarkę dla Twojej firmy – sprzedaż soków

opublikowano 03 sie, 2020

03
sie
sprzedaż świeżych soków

Jak wybrać odpowiednią profesjonalną wyciskarkę dla Twojej firmy – sprzedaż soków.

Coraz więcej ludzi prowadzi dziś zdrowy tryb życia. Dlatego ważne jest, aby wszystkie placówki gastronomiczne miały smaczne i oryginalne zdrowe produkty, w których naturalne i świeże soki są niezbędne, a profesjonalne wyciskarki automatyczne odgrywają w tej koncepcji kluczową rolę.

Wraz z ewolucją trendów konsumpcyjnych mamy do czynienia z pokoleniem wymagających klientów, którzy wymagają wysokiej jakości zdrowych produktów, coraz częściej poza domem. Rozwój tego trendu można zaobserwować w supermarketach, małych sklepach z warzywami i owocami, marketach  ogólnospożywczych, stacjach paliw oraz w piekarniach, gdzie sprzedaż świeżo wyciskanych soków z dnia na dzień ciągle rośnie. Dzisiaj, aby się wyróżnić, możliwość oferowania klientowi naturalnych świeżych soków jest najbardziej korzystną alternatywą, lecz aby taka usługa przynosiła skuteczny efekt, musi być oferowana w najbardziej higieniczny i wydajny sposób. Oznacza to każdorazowo, że kluczem sukcesu sprzedaży świeżych soków w punktach gastronomicznych  jest skrupulatny wybór automatycznej wyciskarki do owoców cytrusowych. Jakie więc czynniki należy wziąć pod uwagę przy wyborze idealnej wyciskarki dla Twojej firmy?

Przestrzeń jest wszystkim. Kluczową kwestią do rozważenia jest przestrzeń dostępna w lokalu: czy masz do dyspozycji dużą powierzchnię czy też mały kącik w bistro lub kawiarni ? Zummo projektuje i produkuje profesjonalne wyciskarki od 1992 roku i może zaoferować każde możliwe rozwiązanie, od najbardziej kompaktowej wyciskarki, takiej jak Z1 Nature, po największe, takie jak Z40 Nature Adapt.

Wydajność.Wskazana jest obiektywna ocena, jakie soki będą oferowane i opłacalne na co dzień. Każdy z oferowanych modeli wyciskarek ma na celu maksymalizację rentowności i funkcjonalności w oparciu o określone parametry, z których jednym jest ilość i ciągłość wyciskania świeżych soków. Na przykład: przy umiarkowanym zapotrzebowaniu wyciskarka Z1 Nature wyciska 7 owoców na minutę; przy średnim oraz wyższym zapotrzebowaniu Z06 Nature Z14 Nature wyciskają odpowiednio 10 i 16 owoców na minutę; a przy dużym oraz bardzo dużym zapotrzebowaniu najbardziej odpowiednim wyborem jest model Z40 Nature Adapt który wyciska aż 40 owoców na minutę.

Urok różnorodności – oferuj soki z różnych owoców. Podczas gdy sok pomarańczowy jest najbardziej popularną i klasyczną opcją, to wprowadzenie innych soków do swojej oferty będzie najlepszym rozwiązaniem aby się wyróżnić. Oryginalne smaki mogą mieć znaczenie dla Twojej firmy. Zummo jako jedyny producent na rynku oferuje rozwiązania do wyciskania wszelkiego rodzaju cytrusów i granatów bez względu na rozmiar oraz kształt cytrusów. Wyciskając soki wieloowocowe, wzbudzasz ciekawość oraz zaufanie klientów którzy doceniając zróżnicowaną ofertę, będą do Ciebie wracać.

Jeśli obsługa urządzenia jest łatwa i intuicyjna, zyskujesz przychylność swojego personelu oraz oszczędzasz cenny czas. Osoby obsługujące wyciskarkę muszą generować jak najmniej czasu w celu jej codziennej konserwacji. Wyłącznie takie rozwiązania zapewnią najlepszy wizerunek stanowiska do wyciskania świeżych soków oraz wygenerują największą rentowność. Wyciskarki Zummo zaprojektowano w wyjątkowo przemyślany sposób który minimalizuje ilość elementów składowych urządzenia oraz umożliwia rozbrojenie urządzenia jednym prostym ruchem demontując cały moduł przeznaczony do mycia. Żadne inne rozwiązanie na rynku nie jest tak proste i intuicyjne. Sprzedaż świeżych soków owocowych to wciąż nowy model biznesu w Polsce, dlatego odpowiednie podejście w połączeniu z właściwym urządzeniem będzie kluczem do Twojego sukcesu.

Zaufanie klientów jest najważniejsze.Twoja automatyczna wyciskarka musi być niezawodna i wydajna, więc nasze wsparcie jest decydującym czynnikiem. Zummo w Polsce jak i na całym świecie  oferuje rozwiązania 360º, doradzając swoim klientom przed oraz po realizacji zakupu każdego produktu.

Smak soku to podstawa. Wyciskarki Zummo posiadają unikalny (chroniony patentem od 1992 roku ) system wyciskania. Efficient Vertical System (EVS) to ekskluzywna metoda opracowana przez firmę Zummo, dzięki której:

  • sok nigdy nie wchodzi w kontakt ze skórką owocu. Dzięki temu sok zachowuje najczystszy i najbardziej naturalny smak.
  • Nasz klient ma możliwość dokładnego wyciskania soków z różnych cytrusów bez względu na rozmiar
  • Proces wyciskania jest czysty i klarowny, widoczny dla odbiorcy na całym etapie wyciskania. Frontowa szyba pozostaje czysta bez kontaktu z wyciskanym sokiem. Ten aspekt jest unikalny w aspekcie utrzymania prawidłowej higieny – Twój klient to doceni !

Uwzględnienie wszystkich powyższych aspektów podczas poszukiwań odpowiednich producentów wyciskarek oraz modeli zagwarantuje Państwu najlepsze rezultaty. Wyciskarki Zummo oferują ponad 50 różnych konfiguracji, które idealnie wpasowując się w każdy model biznesowy.

Wszystkie szczegóły można znaleźć na naszej stronie internetowej  www.autosok.pl lub kontaktując się z nami mailowo biuro@zummopolska.pl