Logo - Zummopolska
wyciskarka z systemem płatności
Seria Z14 Nature | Premium quality

Zummo Z14 z czytnikiem kart | wyciskarka z systemem płatności

Automatyczna wyciskarka z systemem płatności klasy premium. Linia Zummo Z14 Nature to najbardziej uniwersalny model Zummo. Szeroka funkcjonalność, możliwość wyciskania każdego cytrusa bez względu na rozmiar, najwyższa jakość wykonania oraz nieporównywalna higiena procesu wyciskania stawiają ten model na pozycji lidera w swojej klasie. Szereg opatentowanych funkcji wpływa na jej popularność wśród klientów detalicznych jak i sieciowych. Doskonale sprawdza się m.in.: w marketach, stacjach benzynowych, piekarniach i hotelach w opcjach samoobsługowych.

 

Dostępne kolory https://autosok.pl/wp-content/uploads/2019/08/kolory_5szt.svg
Odmiany cytrusów https://autosok.pl/wp-content/uploads/2019/08/cytrusy_6szt.svg
Ref: Z14-NGP-1 Kategoria: Seria Z14 Nature | Premium quality

Automatyczna wyciskarka z systemem płatności zbliżeniowej 

Zummo Z14 NATURE kolor pomarańczowy

Metody Płatności:

 • Karty przedpłacone / lojalność
 • Karty kredytowe / debetowe
 • Aplikacje mobilne / platformy płatnicze

Automatyczna wyciskarka ZUMMO Z14 to najbardziej zaawansowane i praktyczne urządzenie dostępne na rynku. Dzięki zróżnicowanym konfiguracjom Zummo z serii Z14 Nature, które dopasowujemy do wymagań klientów, ten model znajduje zastosowanie w wielu segmentach rynku. Zaawansowane możliwości techniczne tej maszyny wychodzą ponad standardy oferowane obecnie na rynku. Automatyczna wyciskarka Zummo Z14 wyciska wszystkie cytrusy bez względu na rozmiar. Dodatkowo posiada szereg opatentowanych funkcji gwarantujących najbardziej optymalne wykorzystanie wyciskarki.

Minimalna ilość elementów składowych urządzenia sprawia, że praca z maszyną jest wyjątkowo łatwa i przyjemna. Odświeżone walory wizualne sprawiają, że automatyczna wyciskarka Zummo Z14 doskonale prezentuje się w każdej lokalizacji. Wysoka jakość to jeden z głównych atutów wyróżniających markę Zummo na całym świecie. Unikalny System wyciskania EVS umożliwia wyciskanie wszystkich cytrusów: limonki, mandarynki, cytryny, pomarańcze, grejpfruty i granaty – bez względu na ich rozmiar.

Sok nie rozpryskuje się po szybie frontowej tak jak to ma miejsce w każdym urządzeniu z systemem rotacyjnym – Twój klient ma mozliwość obserwacji higienicznego procesu wyciskania przy całkowitym zaufaniu co do jakości zamawianego produktu. Jest to w praktyce jeden z kluczowych  aspektów związanych ze wyciskaniem i sprzedażą świeżych soków owocowych. 

Najnowsza Seria Zummo NATURE wprowadza wiele zmian dla modelu Z14Automatyczny filtr samoczyszczący to zupełna nowość na rynku dla klasy kompaktowej – poprawia jakość i smak soku eliminując w 100% gromadzenie się owadów. Szczególne walory tego systemu zauważymy podczas wyciskania grantów oraz innych owoców z dużą ilością miąższu i nasion. 

Szeroka możliwość konfiguracji sprawia, że jest to najlepszy wybór dla punktów detalicznych samoobsługowych oraz powierzchni wielkoformatowych.  Demontaż, mycie, jak i ponowne złożenie urządzenia jest intuicyjne, proste i szybkie w obsłudze ponieważ specyfika wyciskarki Z14 umożliwia rozłożenie wszystkich elementów składowych jednym ruchem w krótkim czasie a ekspresowy system szybkiego łączenia podzespołów wyeliminuje ewentualne błędy. Model ten oferowany jest w kilkunastu różnych konfiguracjach i kolorach. 

 

 

 • Obudowa wyciskarki – w całości stal nierdzewna klasy A1
 • Wysokowydajne stalowe ślizgi, znajdujące się wewnątrz urządzenia, zapewniają wyciśnięcie kilkaset tysięcy cytrusów
 • Filtr automatyczny samoczyszczący – wpływa na doskonały i niepowtarzalny smak oraz wysoką jakość soku | pobierz Raport AINA.
 • Wyświetlacz LED w języku polskim z programatorem oraz wskaźnikiem prawidłowego ułożenia elementów
 • Automatyczny podajnik owoców o pojemności 9 kg lub 16 kg
 • Stalowe szafki służące jako blat oraz duży kosz na skórki z cytrusów – w różnych rozmiarach
 • System pionowego cięcia cytrusów EVS – najwyższa higiena wyciskania, możliwość dokładnego wyciskania wszystkich cytrusów w każdym rozmiarze i kształcie
 • Gwarancja największej wydajności i higieny całego procesu wyciskania(do wyciśnięcia nawet o 15% soku więcej niż przy zwykłych systemach rotacyjnych)
 • Wyniki badania czystości soku w porównaniu ze standardowymi systemami rotacyjnymi zrealizowanymi przez AINA 
 • Regulowana siła ścisku dopasowywana do grubości skórki oraz odmiany cytrusów
 • Bardzo duża pojemność koszy na skórki z owoców: 22 litry 
 • Aktywny system dźwiękowy informujący o zapełnieniu koszy na skórki z blokadą – informacja pojawia się również na wyświetlaczu.

 

Wyciskaj dokładnie wszystkie cytrusy w rozmiarze od 45 mm do 90 mm z możliwością regulacji siły ścisku – patent Zummo i jedyna taka opcja na rynku !

 

 

 • Wyciskarka automatyczna Z14 dostępna jest  w konfigurowalnych opcjach:

Self service (kranik samoobsługowy uruchamiający / zatrzymujący proces wyciskania)

 • Kosze boczne: stalowe nierdzewne  oraz z wytrzymałego na uszkodzenia tworzywa sztucznego w jaskrawych oraz stonowanych opcjach kolorystycznych.
 • Szafki ze stali nierdzewnej służące jako blat oraz duży kosz na odpady o pojemności od 50 do 100 litrów.
 • Systemy płatności zbliżeniowej dla wszystkich rodzajów kart płatniczych 

 

Zobacz wideo
Właściwości techniczne
Napięcie
230 V - 50 Hz. 220V - 60Hz. 110 V - 60 Hz.
Silnik
Jednofazowy CV 0,33
Zużycie energii
275 W
Wydajność
ok. 1 Litr soku / minuta - 1,5 l.
Automatyczny system wyciskania EVS (patent ziummo - pionowe cięcie)
tak
Waga
52.5 kg
Pojemność podajnika owoców
9kg / opcjonalnie 16kg
Owoców na minutę
16
Pojemność koszy na skórki
22 L (2 × 11)
Średnica wyciskanych owoców
55 - 90 mm. OPCJONALNY ZESTAW : 45-60 mm
Wymiary
811 (wysokość ) x 548 (szerokość) x 431 (głębokość) mm
Ochrona
Intuicyjne czujniki bezpieczeństwa
Programator z wyświetlaczem led (menu polskie)
Tak
Filtr
Automatyczny filtr samoczyszczący NATURE
Wymiary: kiosk zamknięty
52.5 kg

Seria Z14 Nature | Premium quality

Akcesoria Z14