Logo - Zummopolska
wyciskarka zummo z14
Seria Z14 Nature | Premium quality

Wyciskarka Zummo Z14 – kolor pomarańczowy

Automatyczna wyciskarka Zummo Z14 Nature to najbardziej popularny oraz uniwersalny model z palety Zummo. Szeroka funkcjonalność, wysoka jakość wykonania oraz nieporównywalnie najwyższa higiena procesu wyciskania ( system EVS ) stawiają ten model na pozycji lidera w skali światowej. Szereg opatentowanych funkcji wpływa na jej popularność wśród klientów detalicznych jak i sieciowych.

 

Przeznaczenie: markety, hipermarkety, stacje paliw, piekarnie, firmy eventowe i hotele.

Dostępne kolory https://autosok.pl/wp-content/uploads/2019/08/kolory_5szt.svg
Odmiany cytrusów https://autosok.pl/wp-content/uploads/2019/08/cytrusy_6szt.svg
Ref: Z14 NOR Kategoria: Seria Z14 Nature | Premium quality

Wyciskarka Zummo Z14 NATURE kolor pomarańczowy

Automatyczna wyciskarka ZUMMO Z14 OR z najnowszej serii „NATURE” to najbardziej zaawansowane i praktyczne urządzenie dostępne na rynku. Dzięki zróżnicowanym konfiguracjom, model ten znajduje zastosowanie w wielu segmentach rynku. Rozbudowane możliwości techniczne tej maszyny wychodzą szeroko ponad standardy oferowane obecnie na rynku. 

Minimalna ilość elementów składowych urządzenia sprawia, że praca z wyciskarką Zummo Z14 jest wyjątkowo łatwa i przyjemna. Odświeżone walory wizualne sprawiają, że doskonale prezentuje się w każdej lokalizacji. Wysoka jakość to jeden z głównych atutów wyróżniających markę Zummo na całym świecie. Unikalny System wyciskania EVS® umożliwia wyciskanie wszystkich cytrusów: limonki, mandarynki, cytryny, pomarańcze, grejpfruty i granaty – bez względu na ich rozmiar.

Najnowsza Seria Zummo NATURE wprowadza wiele zmian dla modelu Z14Automatyczny filtr samoczyszczący to zupełna nowość na rynku dla klasy kompaktowej – poprawia jakość i smak soku eliminując w 100% gromadzenie się owadów. Szczególne walory tego systemu zauważymy od samego początku użytkowania wyciskarki a w szczególności podczas wyciskania grantów oraz innych owoców z dużą ilością miąższu i nasion. 

Szeroka możliwość konfiguracji sprawia, że jest to najlepszy wybór dla punktów detalicznych samoobsługowych oraz powierzchni wielkoformatowych.  Demontaż, mycie, jak i ponowne złożenie urządzenia jest intuicyjne, niezwykle proste i szybkie ponieważ specyfika wyciskarki Z14 umożliwia rozłożenie wszystkich elementów składowych jednym ruchem jako jeden moduł w krótkim czasie a ekspresowy system szybkiego łączenia SIMPLY CLICK® podzespołów wyeliminuje ewentualne błędy. Model ten oferowany jest w kilkunastu różnych konfiguracjach i kolorach. 

 

 

 • MODUŁOWY SYSTEM ŁĄCZENIA ELEMENTÓW –  intuicyjny system łączenia, który umożliwia rozbrojenie oraz ponowne uzbrojenie  wszystkich elementów wyciskarki jednym ruchem jako jeden moduł. Jest to wyjątkowo przemyślany system łączenia zaprojektowany przez Zummo który pozwala maksymalnie skrócić czas codziennej obsługi wyciskarki Z14 Nature.
 • PROSTA I INTUICYJNA OBSŁUGA – wystarczy poluzować 4 śruby, aby jednym krótkim pociągnięciem zdemontować wszystkie elementy wyciskarki przeznaczone do mycia. Konieczne codzienne, mycie po zakończeniu całodniowej pracy urządzenia, zajmuje zaledwie 5 min
 • ACS SYSTEM / Filtr automatyczny samoczyszczący – wpływa na doskonały i niepowtarzalny smak oraz wysoką jakość soku | pobierz Raport AINA.
 • CLOSED CHAMBER System. Wszystkie elementy mające bezpośredni kontakt z sokiem zamknięte są w szczelnej komorze, co praktycznie całkowicie eliminuje dostęp owadów oraz innych czynników zewnętrznych mogących bezpośrednio wpływać na pogorszenie jakości pozyskiwanego soku. Podczas procesu kropelki soku nie ociekają po transparentnej szybie frontowej co znacznie poprawia aspekt higieniczny.
 • WYŚWIETLACZ LED W JĘZYKU POLSKIM z programatorem oraz wskaźnikiem prawidłowego ułożenia elementów
 • AUTOMATYCZNY PODAJNIK OWOCÓW 9 kg lub 16 kg
 • GWARANCJA NAJWYŻSZEJ WYDAJNOŚCI I HIGIENY  (do wyciśnięcia nawet o 15% soku więcej niż przy zwykłych systemach rotacyjnych)
 • SELF SERVIS SYSTEM Z PROWADNICĄ BUTELKI (kranik samoobsługowy uruchamiający / zatrzymujący proces wyciskania)
 • Wyniki badania czystości soku w porównaniu ze standardowymi systemami rotacyjnymi zrealizowanymi przez AINA 
 • REGULOWANA GRANICA ŚCISKU – w przypadku bardziej wymagających owoców, takich jak granaty czy cytryny o nieregularnych kształtach –  ustawia ścisk według preferencji użytkownika. Owoc ściskany jest do granicy, w którym zaczyna się skórka – uzyskujemy sok o najwyższej jakości i smaku, unikając ryzyka przenikania gorzkich substancji zaburzających wyjątkowy smak.  
 • NAJWIĘKSZA NA RYNKU POJEMNOŚĆ KOSZY NA SKÓRKI – 18 litrów w wersji nablatowej oraz 60 – 80 litrów w wersji z szafką „CABINET”
 • AKTYWNY SYSTEM DŹWIĘKOWY INFORMUJĄCY O NAPEŁNIENIU KOSZY BOCZNYCH Z AKTYWNĄ BLOKADĄ – informacja pojawia się również na wyświetlaczu. 
 • OBUDOWA WYCISKARKI Z SZAFKĄ 100% INOX– w całości stal nierdzewna klasy A1
 • SZAFKA SLIM  pełni funkcję blatu oraz dużego kosza na odpady o pojemności min. 50 litrów ( możliwość zamówienia różnych rozmiarów szafek na kołach z hamulcami )
 • Wysokowydajne stalowe ślizgi, znajdujące się wewnątrz urządzenia, zapewniają wyciśnięcie kilkaset tysięcy cytrusów
 • GWARANCJA W PAKIECIE PODSTAWOWYM: 3 lata,  z możliwością przedłużenia do 5 LAT.

 

Wyciskaj dokładnie wszystkie cytrusy w rozmiarze od 45 mm do 90 mm z możliwością regulacji siły ścisku – patent Zummo i jedyna taka opcja na rynku !

 

 • OPCJONALNIE: SYSTEMY PŁATNICZE DLA WSZYSTKICH RODZAJÓW KART ORA PŁATNOŚCI MOBILNYCH

 

Zobacz wideo
Właściwości techniczne
Napięcie
230 V - 50 Hz. 220V - 60Hz. 110 V - 60 Hz.
Silnik
Jednofazowy CV 0,33
Zużycie energii
275 W
Wydajność
ok. 1 Litr soku / minuta - 1,5 l.
Automatyczny system wyciskania EVS (patent ziummo - pionowe cięcie)
tak
Waga
52.5 kg
Pojemność podajnika owoców
16 kg
Owoców na minutę
16
Pojemność koszy na skórki
50 l.
Średnica wyciskanych owoców
55 - 90 mm. OPCJONALNY ZESTAW : 45-60 mm
Wymiary
820 (wysokość) x 500 (głębokość) x 500 (szerokość) mm
Ochrona
Intuicyjne czujniki bezpieczeństwa
Programator z wyświetlaczem led (menu polskie)
Tak
Filtr
Automatyczny filtr samoczyszczący NATURE
Wymiary: kiosk zamknięty
52.5 kg

Seria Z14 Nature | Premium quality

Akcesoria