Logo - Zummopolska
wyciskarki gastronomiczne
Wyciskarki Z06 Nature

Wyciskarki gastronomiczne | Zummo Z06 kolor beżowy

Wyciskarki gastronomiczne klasy premium model Z06 seria NATURE wyciska cytrusy z różnych cytrusów od 40 mm – 90 mm. Wyciskarki gastronomiczne Zummo Z06 zadebiutowały w 1992 roku. Dzisiaj po 28 latach dostępna jest w 3 – generacji Zummo „Nature”. Podajnik rynienkowy umożliwia wyciskanie owoców naprzemian, co pozwala na serwowanie soków wieloowocowych otrzymanych w najbardziej wydajnym i higienicznym procesie dostępnym na światowym rynku. Przeznaczenie: piekarnie, bary, restauracje, hotele, lodziarnie, stacje benzynowe.

Dostępne kolory https://autosok.pl/wp-content/uploads/2019/08/kolory_5szt.svg
Odmiany cytrusów https://autosok.pl/wp-content/uploads/2019/08/cytrusy_6szt.svg
Ref: Z06 NBE Kategoria: Wyciskarki Z06 Nature

Wyciskarki gastronomiczne

Zummo Z06 NATURE kolor beżowy

Wyciskarki gastronomiczne Zummo Z06 ze względu na swoją klasyczną stylizację idealnie wpasuje się do miejsc o podwyższonych standardach. Model ten dedykowany jest głównie do punktów o ograniczonej przestrzeni. Co niezwykle istotne, wyciskarka gastronomiczna Zummo Z06 wyposażona została także w system automatycznej filtracji soku, co powoduje, że sok na bieżąco jest czyszczony z pestek oraz pozostałości miąższu, a tym samym jest najwyższej jakości bez posmaku gorzkich olejków pochodzących ze skórki. Zainstalowane czujniki bezpieczeństwa wyświetlające stan prawidłowego ułożenia elementów składowych zagwarantują, że urządzenie będzie każdorazowo używane bezpiecznie, a elementy modułu napędowego zapewnią wieloletni okres bezawaryjnego użytkowania urządzenia. Wyciskarki gastronomiczne z serii Zummo Z06 przystosowano do pracy ciągłej w dwóch trybach:

 • z poziomu wielofunkcyjnego panelu wyświetlacza LED 
 • za pośrednictwem czujnika fotokomórki, który automatycznie uruchomi urządzenie w chwili pojawienia się cytrusów na podajniku.

Minimalna ilość elementów składowych urządzenia oraz system błyskawicznego i intuicyjnego łączenia elementów sprawia, że praca z wyciskarką jest wyjątkowo łatwa i przyjemna. Odświeżone walory wizualne oraz zachowany klasyczny styl sprawiają, że wyciskarka gastronomiczna Zummo Z06 doskonale wpasuje się do każdej lokalizacji. Kolory koszy można dostosować według własnych preferencji kolorystycznych: kolory do wyboru lub klasyczne kosze boczne odlane ze stali nierdzewnej.

 • Unikalny System wyciskania EVS umożliwia wyciskanie wszystkich cytrusów: limonki, mandarynki, cytryny, pomarańcze, grejpfruty i granaty – bez względu na ich rozmiar. Obecnie na rynku nie istnieje urządzenie o tak szerokim zastosowaniu, dlatego od wielu lat jesteśmy światowym odniesieniem dla innych producentów wyciskarek dla branży Horeca.
 • Automatyczny filtr samoczyszczący to zupełna nowość na rynku dla klasy kompaktowej – poprawia jakość i smak soku eliminując w 100% gromadzenie się owadów. Szczególne walory tego systemu zauważymy podczas wyciskania grantów oraz innych owoców z dużą ilością miąższu i nasion. 

Cechy wyróżniające wyciskarki gastronomiczne Zummo Z06  NATURE:

 • Obudowa wyciskarki – w całości stal nierdzewna klasy A1
 • Wysokowydajne stalowe ślizgi, znajdujące się wewnątrz urządzenia, zapewniają wyciśnięcie kilkaset tysięcy cytrusów
 • Filtr automatyczny samoczyszczący – wpływa na doskonały i niepowtarzalny smak oraz wysoką jakość soku | pobierz Raport AINA.
 • Wyświetlacz LED w języku polskim z programatorem oraz wskaźnikiem prawidłowego ułożenia elementów
 • Automatyczny podajnik owoców rynienkowy  o pojemności 1,5 kg z koszem na owoce  o pojemności 6 kg.
 • System pionowego cięcia cytrusów EVS – najwyższa higiena wyciskania, możliwość dokładnego wyciskania wszystkich cytrusów w każdym rozmiarze i kształcie
 • Gwarancja największej wydajności i higieny całego procesu wyciskania (ok. 10% soku więcej niż w innych systemach wyciskania obrotowego przy jednoczesnej, wyższej jakości soku )
 • Regulowana siła ścisku dopasowywana do grubości skórki oraz odmiany cytrusów – uzyskujemy sok o najlepszym smaku ponieważ możemy ustawić siłę ścisku cytrusa do wybranej przez nas granicy. Skórka z cytrusów nie zostaje naruszona a nasz sok ma wyjątkowy smak bez posmaku goryczy.
 • Największa pojemność koszy na skórki z owoców – 22 l.
 • Aktywny system dźwiękowy informujący o zapełnieniu koszy na skórki z blokadą – informacja pojawia się również na wyświetlaczu.
 • Kosze boczne: stalowe nierdzewne  oraz z wytrzymałego na uszkodzenia tworzywa sztucznego w jaskrawych oraz stonowanych opcjach kolorystycznych.
 • Uruchamianie procesu wyciskania w 2-trybach – manualnym po ustawieniu odpowiedniej ilości owoców do wyciśnięcia oraz automatyczny za pośrednictwem fotokomórki która uruchamia urządzenie w chwili pojawienia się owoców na podajniku.
 • Gwarancja podstawowa obejmująca obsługę serwisową wynosi 36 miesięcy w ofercie dla firm z możliwością jej przedłużenia o 24 miesiące.
 • Urządzenia w całości produkowane są w Hiszpanii przy wykorzystaniu podzespołów pochodzących z UE.

Wyciskaj dokładnie wszystkie cytrusy w rozmiarze od 45 mm do 90 mm z możliwością regulacji siły ścisku – patent Zummo i jedyna taka opcja na rynku !

Zobacz wideo
Właściwości techniczne
Napięcie
230 V - 50 Hz. 220V - 60Hz. 110 V - 60 Hz.
Silnik
Jednofazowy CV 0,33
Zużycie energii
275 W
Wydajność
ok. 1 Litr soku / minuta - 1,5 l.
Automatyczny system wyciskania EVS (patent ziummo - pionowe cięcie)
tak
Pojemność podajnika owoców
1,5 kg bezpośredni + kosz 6 kg
Owoców na minutę
11
Pojemność koszy na skórki
22 L (2 × 11)
Średnica wyciskanych owoców
55 - 90 mm. OPCJONALNY ZESTAW : 45-60 mm
Wymiary
811 (wysokość ) x 548 (szerokość) x 431 (głębokość) mm
Ochrona
Intuicyjne czujniki bezpieczeństwa
Programator z wyświetlaczem led (menu polskie)
Tak
Filtr
Automatyczny filtr samoczyszczący NATURE

Wyciskarki Z06 Nature

Akcesoria