Logo - Zummopolska
wyciskarka gastronomiczna
Wyciskarki Z06 Nature

Wyciskarka gastronomiczna | Zummo Z06 kolor pomarańczowy

Wyciskarka gastronomiczna klasy premium model Z06 seria NATURE wyciska cytrusy z różnych cytrusów od 400mm – 90mm. Wyciskarka automatyczna Zummo Z06 zadebiutowała w 1992 roku. Dzisiaj po 28 latach dostępna jest w 3 – generacji Zummo „Nature”. Podajnik rynienkowy umożliwia wyciskanie owoców naprzemiennie, co pozwala na serwowanie soków wieloowocowych otrzymanych w najbardziej wydajnym i higienicznym procesie dzięki systemowi EVS®. Przeznaczenie: piekarnie, bary, restauracje, hotele, lodziarnie, stacje paliw.

Dostępne kolory https://autosok.pl/wp-content/uploads/2019/08/kolory_5szt.svg
Odmiany cytrusów https://autosok.pl/wp-content/uploads/2019/08/cytrusy_6szt.svg
Ref: Z06 NOR Kategoria: Wyciskarki Z06 Nature

Wyciskarka gastronomiczna

Zummo Z06 NATURE kolor pomarańczowy

Wyciskarki gastronomiczne Zummo z serii Z06 Nature zaprojektowane zostały z myślą o miejscach o podwyższonych standardach. Model ten dedykowany jest głównie do punktów o ograniczonej przestrzeni. Wyciskarka gastronomiczna Zummo Z06 wyposażona została w opatentowany system automatycznej filtracji soku ECS®, który sprawia, że wyciskany sok jest na bieżąco filtrowany, co przekłada się na uzyskanie najwyższej jakości soków bez posmaku gorzkich olejków pochodzących ze skórki. Zainstalowane czujniki bezpieczeństwa wyświetlające stan prawidłowego ułożenia elementów składowych zagwarantują, że urządzenie będzie każdorazowo używane bezpiecznie a wysokiej jakości elementy modułu napędowego zapewnią wieloletni okres bezawaryjnego użytkowania urządzenia. Wyciskarka gastronomiczna Zummo Z06 Nature przystosowano do pracy ciągłej w dwóch trybach:

 • z poziomu wielofunkcyjnego panelu wyświetlacza LED 
 • za pośrednictwem czujnika fotokomórki, który automatycznie uruchomi urządzenie w chwili pojawienia się cytrusów na podajniku.

Minimalna ilość elementów składowych urządzenia oraz system błyskawicznego i intuicyjnego łączenia elementów sprawia, że praca z wyciskarką jest wyjątkowo łatwa i przyjemna. Odświeżone walory wizualne oraz zachowany klasyczny styl sprawiają, że wyciskarka gastronomiczna Zummo Z06 doskonale wpasuje się do każdej lokalizacji. Kolory koszy można dostosować według własnych preferencji kolorystycznych: kolory do wyboru lub klasyczne kosze boczne odlane ze stali nierdzewnej.

 • Unikalny System wyciskania EVS umożliwia wyciskanie wszystkich cytrusów: limonki, mandarynki, cytryny, pomarańcze, grejpfruty i granaty – bez względu na ich rozmiar. Obecnie na rynku nie istnieje urządzenie o tak szerokim zastosowaniu, dlatego od wielu lat jesteśmy światowym odniesieniem dla innych producentów wyciskarek dla branży Horeca.
 • Automatyczny filtr samoczyszczący to zupełna nowość na rynku dla klasy kompaktowej – poprawia jakość i smak soku eliminując w 100% gromadzenie się owadów. Szczególne walory tego systemu zauważymy podczas wyciskania grantów oraz innych owoców z dużą ilością miąższu i nasion. 

Cechy wyróżniające model Z06 NATURE:

 • Obudowa wyciskarki – w całości stal nierdzewna klasy A1
 • Wysokowydajne stalowe ślizgi, znajdujące się wewnątrz urządzenia, zapewniają wyciśnięcie kilkaset tysięcy cytrusów
 • Filtr automatyczny samoczyszczący ACS® – wpływa na doskonały i niepowtarzalny smak oraz wysoką jakość soku | pobierz Raport AINA.
 • Wyświetlacz LED w języku polskim z programatorem oraz wskaźnikiem prawidłowego ułożenia elementów
 • Automatyczny podajnik owoców rynienkowy  o pojemności 1,5 kg z koszem na owoce  o pojemności 6 kg.
  • System pionowego cięcia cytrusów EVS – najwyższa higiena wyciskania, możliwość dokładnego wyciskania wszystkich cytrusów w każdym rozmiarze i kształcie. Jedyny system dostępny na rynku, który wyciska owoce w pozycji pionowej.
 • Gwarancja największej wydajności i higieny całego procesu wyciskania (ok. 10% soku więcej niż w innych systemach wyciskania obrotowego przy jednoczesnej, wyższej jakości soku )
 • Regulowana siła ścisku dopasowywana do grubości skórki oraz odmiany cytrusów – uzyskujemy sok o najlepszym smaku ponieważ możemy ustawić siłę ścisku cytrusa do wybranej przez nas granicy. Skórka z cytrusów nie zostaje naruszona a nasz sok ma wyjątkowy smak bez posmaku goryczy.
 • Największa pojemność koszy na skórki z owoców – 22 l.
 • Aktywny system dźwiękowy informujący o zapełnieniu koszy na skórki z blokadą – informacja pojawia się również na wyświetlaczu.
 • Kosze boczne: stalowe nierdzewne  oraz z wytrzymałego na uszkodzenia tworzywa sztucznego w jaskrawych oraz stonowanych opcjach kolorystycznych.
 • Uruchamianie procesu wyciskania w 2-trybach – manualnym po ustawieniu odpowiedniej ilości owoców do wyciśnięcia oraz automatyczny za pośrednictwem fotokomórki która uruchamia urządzenie w chwili pojawienia się owoców na podajniku.
 • Gwarancja podstawowa obejmująca obsługę serwisową wynosi 36 miesięcy w ofercie dla firm z możliwością jej przedłużenia o 24 miesiące.
 • Urządzenia w całości produkowane są w Hiszpanii przy wykorzystaniu podzespołów pochodzących z UE.

Wyciskaj dokładnie wszystkie cytrusy w rozmiarze od 45 mm do 90 mm z możliwością regulacji siły ścisku – patent Zummo i jedyna taka opcja na rynku !

Zobacz wideo
Właściwości techniczne
Napięcie
230 V - 50 Hz. 220V - 60Hz. 110 V - 60 Hz.
Silnik
Jednofazowy CV 0,33
Zużycie energii
275 W
Wydajność
ok. 1 Litr soku / minuta - 1,5 l.
Automatyczny system wyciskania EVS (patent ziummo - pionowe cięcie)
tak
Pojemność podajnika owoców
1,5 kg bezpośredni + kosz 6 kg
Owoców na minutę
11
Pojemność koszy na skórki
22 L (2 × 11)
Średnica wyciskanych owoców
55 - 90 mm. OPCJONALNY ZESTAW : 45-60 mm
Wymiary
811 (wysokość ) x 548 (szerokość) x 431 (głębokość) mm
Ochrona
Intuicyjne czujniki bezpieczeństwa
Programator z wyświetlaczem led (menu polskie)
Tak
Filtr
Automatyczny filtr samoczyszczący NATURE

Wyciskarki Z06 Nature

Akcesoria Z06