Wyciskarki do biura – świeży sok dla pracowników

opublikowano 16 lip, 2020

16
lip

Pracownicy są jednym z najważniejszych filarów firmy oraz kluczowym czynnikiem prawidłowego funkcjonowania każdej organizacji. Badania potencjału oraz wydajności  zasobów ludzkich jednoznacznie potwierdzają, że szczególne zaangażowanie pracowników jest bardzo opłacalne dla pracodawcy. Jednym ze sposobów wzmocnienia tego kluczowego potencjału każdej firmy jest wdrażanie narzędzi ułatwiających poprawianie wydajności oraz odporności w miejscu pracy.

Oferowanie zdrowej żywności pracownikom jest jedną z najnowszych technik stosowanych przez najbardziej zaawansowane firmy. Coraz częściej technicy działów administracji uwzględniają w swojej strategii działania mające na celu poprawę dobrobytu i zdrowia pracowników.

Duże firmy dają swoim pracownikom kilka możliwości zakupu żywności w gastronomicznych pomieszczeniach socjalnych. Ekspresy do kawy, przekąski  i napoje są powszechne w wielu firmach.

Zapewnienie świeżych owoców lub zdrowej żywności w miejscu pracy to bardzo ceniona inicjatywa przez pracowników każdej firmy.

Świeżo wyciśnięty sok w Twoim biurze

Ostatnio coraz bardziej zaangażowane firmy zastępują miejsce maszyn i zwykłych automatów vendingowych, wyciskarkami do świeżych soków. Wyciskarki samoobsługowe do wyciskania świeżych soków z owoców sprawiają, że pracownik docenia starania pracodawcy odwzajemniając to swoją zwiększoną wydajnością.

W ostatnich latach nastąpiła poważna zmiana mentalności u większości ludzi, motywująca zmianę stylu życia uwzględniając przede wszystkim zdrowe wybory i za tym idące nawyki  w codziennym życiu.

Korzyści dla firmy

Zdrowe alternatywy oferowane przez firmę zapewniają korzyści, które mają bezpośredni wpływ na firmę. Uzyskaj lepszy wizerunek marki, mniej absencji i lepszą ocenę pracowników.

Im szczęśliwszy pracownik, tym większa wydajność w ciągu dnia roboczego.

Od osób samozatrudnionych po duże firmy

W zależności od zapotrzebowania możesz wybrać bardziej kompaktowe wyciskarki do soków, które nie wymagają dużych przestrzeni. Nie ma znaczenia, czy jesteś freelancerem z małym pokojem przeznaczonym do odpoczynku, czy tez wielką korporacją.

Jeśli jesteś dużą firmą z większą liczbą osób, możesz wybrać wyciskarki do owoców o wyższej wydajności, a jeśli masz placówkę hotelową, szpital lub miejsce, w którym występuje duża rotacja ludzi, możesz wybrać automat ze świeżo wyciśniętym sokiem w opcji Vendingowej.

Jeśli myślisz o zaoferowaniu swoim pracownikom czegoś więcej i chcesz zacząć od zdrowej diety, skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy i doradzimy najlepszą opcję.

Wyciskarki Zummo umożliwiają wyciskanie soków z różnych odmian cytrusów, dlatego dzięki współpracy z nami zaoferujesz produkt klasy premium o wielofunkcyjnym zastosowaniu.