Logo - Zummopolska
przemysłowe wyciskarki
Z40 Nature Adapt

Wyciskarka przemysłowa Zummo Z40 Cabinet

Wyciskarka przemysłowa z serii Z40 Nature Cabinet, to światowy niepodważalny światowy bestseller wśród automatycznych wyciskarek do soków. W profesjonalnej gastronomii jest wyznacznikiem jakości i elegancji połączonym z unikalną technologią chronioną patentem od 1992 r. Wyciskarka przemysłowa z serii Z40 zaspokoi zapotrzebowanie najbardziej wymagających klientów, którzy cenią czas, funkcjonalność, maksymalną wydajność, smak oraz najwyższą precyzję wyciskania. Wysoka jakość materiałów zapewni sprawne funkcjonowanie urządzenia przez kilkanaście lat ciągłej pracy. Unikalny system wyciskania EVS w połączeniu z wieloma autorskimi projektami Zummo zagwarantuje najwyższy poziom zysku oraz satysfakcji z użytkowania tej wyjątkowej wyciskarki.

Przeznaczenie: Hipermarkety, markety, piekarnie, zakłady produkcyjne, hotele, firmy cateringowe, zastosowanie przemysłowe.

Odmiany cytrusów https://autosok.pl/wp-content/uploads/2019/08/cytrusy_6szt.svg
Ref: CM40xPA-N80 Kategoria: Z40 Nature Adapt

Wyciskarka przemysłowa z szafką oraz dużym koszem na skórki z cytrusów

Zummo Z40 NATURE ADAPT CABINET

Wyciskaj 40 owoców na minutę z najdokładniejszym oraz najszybszym urządzeniem na rynku klasy premium. Wyciskarka przemysłowa Zummo z serii Z40 przeznaczona jest do wyciskania soków z różnych odmian cytrusów dzięki najbardziej dokładnemu i wydajnemu systemowi wyciskania EVS opatentowanego przez Zummo. Bezkonkurencyjny światowy bestseller i flagowy model Zummo. Możliwości techniczne serii Z40 NATURE gwarantują najbardziej wygodną, wydajną i higieniczną pracę przy maksymalnej wydajności. Jednym z głównych atutów wyróżniających wyciskarki Zummo od ponad 30 lat jest nasz unikalny system wyciskania EVS, który wyciska owoce pionowo – wyłącznie taki proces zapewnia najwyższą higienę, wydajność oraz wielofunkcyjność. System EVS chroniony jest patentem od 1992 roku, dlatego stosowany jest wyłącznie w wyciskarkach Zummo. System EVS umożliwia bardzo dokładne oraz higieniczne wyciskanie wszystkich cytrusów bez względu na rozmiar.

Wyciskarki przemysłowe Zummo z serii Z40 przeznaczone są do wyciskania soków z różnych rodzajów cytrusów. Model Zummo Z40 Cabinet w zestawie z dużą szafką na kołach to urządzenie zaprojektowane z myślą o klientach, których zapotrzebowanie na sok jest bardzo duże. Autorskie rozwiązania technologiczne, jak i jakościowe spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów, których specyfika prowadzonej działalności wyklucza wszelkie kompromisy. System pionowego cięcia cytrusów wraz z automatycznym systemem samoczyszczącym sprawia, że wyciskarki Z40 gwarantują największą wydajność przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości soku. Zyskujesz nawet 4 litry soku w ciągu minuty wyciskając bardzo małe, małe, średnie i bardzo duże cytrusy od 40mm aż do 100mm. Wyciskarka Zummo z serii Z40 jest punktem odniesienia w dla całej branży na światowym rynku HORECA.Seria wyciskarek  Z40 to urządzenia które nie mają sobie równych pod kątem funkcjonalności, wydajności oraz jakości. Najnowsza gama MULTIFRUIT, której premiera miała miejsce na tegorocznych targach HOST w Mediolanie, uhonorowana została prestiżowym tytułem SMART LABEL HOST 2019 za najbardziej innowacyjną technologię wdrożoną w profesjonalnych urządzeniach do produkcji soku z cytrusów. Oferta dedykowana jest do szerokiego kręgu odbiorców, począwszy od producentów wykorzystujących sok jako jeden z półproduktów, a także do typowego zastosowania komercyjnego w hipermarketach, marketach, stołówkach samoobsługowych, dużych strefach gastronomicznych, piekarniach i stacjach benzynowych itp. 

 

 • SYSTEM CIĘCIA PIONOWEGO EVS– najwyższa higiena wyciskania, możliwość dokładniejszego wyciskania wszystkich cytrusów w każdym rozmiarze i kształcie. System przecina owoc na pół i wyciska pionowo na umieszczonych poniżej półkulach. Siła nacisku na każdą połówkę owoca przekracza 350 kg. Aspekt higieniczny: przedni panel pozostaje czysty i transparentny dla obserwatora. Aspekt jakościowy: sok jest lepszej jakości o nawet 150% (w porównaniu do systemów automatycznych opracowanych w mało wydajnej technologii rotacyjnej stosowanej w innych urządzeniach dostępnych na rynku)
 • AUTOMATYCZNY FILTR SAMOCZYSZCZĄCY oddziela pestki i miąższ od soku, umieszczając je bezpośrednio w pojemnikach na odpady.
 • WYŚWIETLACZ LED z przejrzystym  menu w języku polskim, programatorem-licznikiem oraz wskaźnikiem prawidłowo ułożonych części urządzenia. Obrazuje stan prac poprzez cyfrowy panel wyświetlacza LED (seledyn)
 • AUTOMATYCZNY PODAJNIK Z PRECYZYJNYM KALIBRATOREM wraz z dużym zamykanym koszem na owoce o pojemności 20 kg. Podajnik precyzyjnie umieszcza cytrusy w gniazdach, podając je równomiernie do sytemu wyciskania. Co ważne, takie rozwiązanie eliminuje zacięcie podajnika, gdy w jednej partii znajdują się owoce o zróżnicowanej kalibracji

   

 • CENTRALNY ODPŁYW z kratką ociekową
 • SYSTEM ADAPT  z prowadnicą butelki. Jednym kliknięciem zmieniasz tryb ciągłego wyciskania na tryb samoobsługowy, a precyzyjna prowadnica butelki gwarantuje czystość wokół urządzenia
 • CLOSED CHAMBER System. Wszystkie elementy mające bezpośredni kontakt z sokiem zamknięte są w szczelnej komorze, co praktycznie całkowicie eliminuje dostęp owadów oraz innych czynników zewnętrznych mogących bezpośrednio wpływać na pogorszenie jakości pozyskiwanego soku.
 • MODUŁOWY SYSTEM ŁĄCZENIA ELEMENTÓW– intuicyjny system łączenia, który umożliwia rozbrojenie oraz ponowne uzbrojenie  wszystkich elementów wyciskarki jednym ruchem jako jeden moduł. Jest to wyjątkowo przemyślany system łączenia zaprojektowany przez Zummo który pozwala maksymalnie skrócić czas codziennej obsługi wyciskarki Z40 Nature.
 • ZESTAWY DO WYCISKANIA (bardzo małych, małych, średnich oraz dużych i bardzo dużych cytrusów). Najszersza na rynku granica stosowanych kalibracji owoców. Wyciskaj soki najlepszej jakości z: limonek, mandarynek, cytryn, pomarańczy, grejpfrutów i granatów – w granicy od 40mm do 100mm
 • REGULOWANA GRANICA ŚCISKU – w przypadku bardziej wymagających owoców, takich jak granaty czy cytryny o nieregularnych kształtach –  ustawia ścisk według preferencji użytkownika. Owoc ściskany jest do granicy, w którym zaczyna się skórka – uzyskujemy sok o najwyższej jakości i smaku, unikając ryzyka przenikania gorzkich substancji zaburzających wyjątkowy smak.  
 • PROSTA I INTUICYJNA OBSŁUGA – wystarczy poluzować 4 śruby, aby jednym krótkim pociągnięciem zdemontować wszystkie elementy wyciskarki przeznaczone do mycia. Konieczne codzienne, mycie po zakończeniu całodniowej pracy urządzenia, zajmuje zaledwie 5 min
 • OBUDOWA URZĄDZENIA – 100% inox: szafki, blaty na kołach z hamulcami, podajniki butelek zintegrowane lub wolnostojące ) – 100% stal nierdzewna klasy A1 o wyjątkowej trwałości
 • NOWOŚĆ ! OPCJONALNE MOŻLIWOŚCI ZABUDOWY – dzięki modułowym narożnikom  firmy HMY można łączyć różne elementy, tak aby uzyskać całkowicie spersonalizowane urządzenie. Połączenie modułów do wyciskania soku, regałów na butelki i przechowywania oferuje nieograniczone możliwości, które dostosują się do specyficznych potrzeb każdego klienta, tworząc idealną modułową zabudowę. 
 • DEDYKOWANE SZAFKI ZE STALI NIERDZEWNEJ – dopasowane do klienta według spersonalizowanych preferencji. Możliwości zabudowy modułowej dzięki spółpracy z firmą HMY. Oferta dedykowana dla stacji paliw, marketów, sklepów samoobsługowych oraz wielkopowierzchniowych hipermarketów. 

 

 

Zobacz wideo
Właściwości techniczne
Napięcie
230 V - 50 Hz. 220V - 60Hz. 110 V - 60 Hz.
Silnik
Jednofazowy CV 0,33
Zużycie energii
410 W – 2,4 W Stand by
Wydajność
3 - 4 litrów / minuta
Automatyczny system wyciskania EVS (patent ziummo - pionowe cięcie)
tak
Pojemność podajnika owoców
20 kg
Owoców na minutę
40 szt.
Pojemność koszy na skórki
110 l (2 x 55 l)
Średnica wyciskanych owoców
M (53-76 mm) S (40-60mm), L (64-88mm), XL(77-100 mm)
Wymiary
1762 (wysokość ) x 800 (szerokość) x 600 (głębokość) mm
Ochrona
Intuicyjne czujniki bezpieczeństwa
Programator z wyświetlaczem led (menu polskie)
Tak
Filtr
Automatyczny filtr samoczyszczący NATURE

Z40 Nature Adapt

Akcesoria