Logo - Zummopolska
samoobsługowa wyciskarka do jabłek
Maszyna do wyciskania jabłek - Apple Juicer

Samoobsługowa wyciskarka do jabłek – Zummo Apple Juicer

Zummo robi kolejny krok w kierunku dostarczania konsumentom świeżych soków gotowych do spożycia. Samoobsługowa wyciskarka do jabłek to zupełna nowość na Rynku Retail w Polsce. Świeży sok jabłkowy to idealne urozmaicenie dla klientów sklepów wielkoformatowych tj. supermarkety i hipermarkety.

Świeżo wyciśnięty sok jabłkowy w ofercie supermarketów i hipermarketów – innowacyjny model sprzedaży samoobsługowej dedykowany branży Retail.

Wyciskarka samoobsługowa do jabłek Apple Juicer marki Zummo umożliwia  konsumentowi wyciskanie świeżego soku jabłkowego. Maszyna wyciska sok na oczach klienta w innowacyjnym procesie tłoczenia. Urządzenie przeznaczone jest dla supermarketów w samoobsługowym modelu sprzedaży, którego proces zapewnia innowacyjne wrażenia zakupowe klientów, sprzyjając ogólnemu wizerunkowi punktów handlowych.

 

  • Podajnik jabłek z koszem zasypowym

Maszyna wyposażona jest w podajnik koszowy o pojemności do 16 kg jabłek. Dodatkowo drzwiczki frontowe ułatwiają załadunek owoców.

  • Samoobsługowy kran “Self service”

Bardzo łatwy w użyciu. Klient musi tylko nacisnąć kran, aby aktywować maszynę. Zawiera praktyczny uchwyt na butelkę, który maksymalizuje użyteczność dla klienta, przytrzymując butelkę bezpośrednio pod kranem, zapobiegając rozlaniu i rozpryskom, zawsze utrzymując obszar napełniania w czystości.

  • Opatentowany, wydajny  system tłoczenia soku jabłkowego na zimno

Opatentowany system wyciskania / tłoczenia na w procesie na zimno, co przekłada się na uzyskanie najlepszej wydajności oraz jakości – efekty są nieporównywalne z procesem siekania w sokowirówkach w wysokiej temperaturze. Sok tłoczony zachowuje w ten sposób minerały i włókna naturalnie występujące w jabłkach. Dodatkowo oryginalny filtr ze stali nierdzewnej gwarantuje maksymalny czas przydatności do spożycia wyciśniętego soku !

 

Właściwości techniczne
Napięcie
220-240 VAC, 50-60 Hz
Zużycie energii
2 kW
Wydajność
1 Litr / 1,1 min.
Czas obsługi
35 ‘‘ / 0,5 l.
Pojemność podajnika owoców
16 kg
Pojemność koszy na skórki
50 l.
Średnica wyciskanych owoców
Ø 65-75 mm
Wymiary
730 (szer) 1890(wys) 740(głęb)
Ochrona
IP-x2 (JIS 2)
Filtr
INOX - nierdzewny filtr LONG LIFE

Maszyna do wyciskania jabłek - Apple Juicer