Jakość ZUMMO

Wszystkie maszyny ZUMMO zbudowane są z najwyższej jakości stalowych elementów. Jako jedyni na rynku wyeliminowaliśmy elementy z tworzyw sztucznych do niezbędnego minimum. Stopy tych elementów to specjalna mieszanka odporna na negatywne działanie olejków zawartych w cytrusach oraz zarysowania powstałe przy codziennym użytkowaniu.
Z tych właśnie powodów nasze urządzenia zachowują nienaganny wygląd nawet po kilku latach ich użytkowania.

Jako jedyny producent profesjonalnych urządzeń do wyciskania cytrusów wykorzystujemy autorskie systemy, umożliwiające wszechstronne użytkowanie, które nie mają zastosowania w niższej klasy produktach marek Austriackich, Włoskich czy Chińskich. 

Potwierdzeniem naszej jakości nie są tylko referencje od zadowolonych klientów ZUMMO na całym świecie.

Wysoka jakość ZUMMO jest potwierdzona oficjalnymi wyróżnieniami, które zostały nam przyznane oraz którymi dodatkowo zostaliśmy uhonorowani.

Każde urządzenie ZUMMO posiada certyfikat CE (zgodność produktu z przepisami UE) jak i inne wyróżnienia, które umożliwiają nam sprzedaż produktów na wszystkich międzynarodowych rynkach.

Nasze działania nie kończą się jednak tylko na tym. Jesteśmy przekonani, że postęp i przemysł idą w parze z ochroną  środowiska naturalnego. Mamy świadomość, że inwestycje w ochronę środowiska są inwestycjami w przyszłość, dlatego jesteśmy zobowiązani do ciągłego podwyższania naszych standardów.

Opracowaliśmy specjalny system Zintegrowanego zarządzania jakością i środowiskiem, według którego projektujemy wszystkie nasze produkty do wyciskania cytrusów. Projekt ten został doceniony i otrzymał certyfikat TÜV NORD zgodny ze standardami ISO9001 i ISO14001.

ZUMMO należy również do stowarzyszenia ECORAEES oraz zintegrowanego systemu zarządzania odpadami elektrycznymi i elektronicznymi, które  są zgodne z wytycznymi zawartymi w dekretach UNII EUROPEJSKIEJ (UE). Regulują one proces recyklingu oraz odzyskiwania sprzętu  elektrycznego i elektronicznego. Ten fakt zobowiązuje nas do pełnej odpowiedzialności za wszystkie recykling wszystkich urządzeń ZUMMO.